Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ételek hízlalnak? Mi...

Milyen ételek hízlalnak? Mi az ami hízlal vagy egészségtelen és jobb, ha kiiktatja az ember az étrendjéből?

Figyelt kérdés

2016. márc. 17. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Kalóriára, vagy szénhidrát/cukor tartalomra vagy kíváncsi?

Kalóriát illetően, semmi sem hizlal, és minden egyszerre. Mert csak akkor hízol, ha átléped a limitet.

A másik ügyben, ilyenkor a cukrokat, édességeket kéne mondanom, de nem teszem. Mert mindent lehet enni, csak mértékkel. Ha annyira egészségtelen lenne valami, hogy nem szabadna soha megenni, nem is árulnák.

2016. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban a tányéron megpúpozott ételek hízlalnak.
2016. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Amiről legcélszerűbb lenne lemondani, ha túlsúllyal rendelkezel az a kenyér, tészta, a krumpli minden formája és persze minden olyan étel amiben sok cukor van. Sok húst és mégtöbb zöldséget kell enni. De, ahogy korábban is írták nincs semmi sem teljesen megtiltva, mindent lehet enni csak mértékkel. A legfontosabb persze a szénhidrát bevitel csökkentése, amiket fentebb felsoroltam azok többnyire magas szénhidrát tartalmú ételek. Ennek az az oka, hogy bár a szervezet a szénhidrátokat bontja le legkönnyebben, de ha túl sokat viszünk be akkor zsírrá alakítja, amihez meg már csak akkor nyúl, ha nincs más amihez nyúlhat. Ezen kívül az egészséges életmódhoz elegendő mozgásra, sportra is szükség van, de ez nem kapcsolódik a kérdésedhez így ezt inkább nem fejtem ki. Nem vagy annyira szakértője a témának, ha rosszul gondolok valamit a következő kommentelők úgy is kijavítanak, ebben biztos vagyok... :)
2016. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csak az az étel hizlal, amit megeszel.
2016. márc. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!