Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Túlsúlyosnak számítok? 12...

Túlsúlyosnak számítok? 12 éves lány vagyok.162 cm és 67 kg. (sportolok)

Figyelt kérdés
A suliba lesz megint ilyen Netfit felmérés amin lemérik a testsúlyt, stb-it.... Én szerintem már túlsúlyosnak számítok, és nem tudom, hogyha ezt meglátná a tesi edző , hogy tudnák utána belenézni a szemébe... ?

2016. márc. 20. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Te, szerinted ha az edződ a sportfoglalkozásokon elvisel, nap mint nap látja, hogy nézel ki, és mit bírsz, akkor majd pont egy hülye mérőszám miatt fog kiakadni?
2016. márc. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez bőven túlsúly, ami látszik is rendesen, tehát a számok nem befolyásolnak már semmit.
2016. márc. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem értem az edzős problémádat, LÁTJA a valóságot, most mit számít, hogy szám is van hozzá? Attól nem lesz valóságosabb...

Bizonyára határozottan van rajtad felesleg, igen, hogy mennyi, azt nem tudhatom, az az izomtömegedtől függ. De annyi izmod tuti nincs, hogy ne legyen felesleged.

2016. márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A BMI-d 25,5, és ahogy írtad, sportolsz, szóval gondolom, izmos is lehetsz. A BMI 25-ig TELJESEN NORMÁLIS, konkrétan ha 65,6 kg lennél, akkor érnéd el, szóval nem lehet azt mondani, hogy ez olyan hú, de vészes lenne. Ráadásul még növésben vagy, szóval ez simán változhat (valaki először nő, aztán hízik, valaki meg pont fordítva). Esetleg ha eddig nagyon sok nasit meg üdítőitalt fogyasztottál, igyekezz ezeket elhagyni, de amúgy én nem aggódnék emiatt, tökjó, hogy sportolsz, csak így tovább!
2016. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ...
2016. ápr. 13. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!