Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit eszel meg nyersen amit...

Mit eszel meg nyersen amit mások csak sütve/főzve szoktak?

Figyelt kérdés
Én most száraz tésztát rágcsálok és vizet iszom hozzá.Nem rossz csak nyers tojás íze van!
2016. ápr. 10. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A krémet.
2016. ápr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fagyasztott hasáb krumplit amit ki kéne sütni. Nyáron speciel nasikent is szoktam, jó hideg. Es finom is. :)
2016. ápr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A fagyasztott hasábkrumpli nem nyers, az már elősütött.


Én lazacot, tintahalat, rákot, algát, babot, stb...

2016. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Karfiolt, karalábét, fagyasztott hekket (tudom, hogy nem kellene), tésztalevest, krumplit (nem fagyasztottatt, frisset), borsót, hirtelen ennyi jut eszembe.
2016. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A lazac és zöldség eléggé alap nyersen, kivéve persze egyes zöldségeket, pl. a padlizsánt. A nyers krumpli gyerekkoromban volt, ma már sütve se.


Tojást eszem nyersen, mindennap. Főleg a sárgáját, elvégre a fehérjénél határozottan vannak hátrányai, de egyes esetekben túl jó s pótolhatatlan a nyers fehérjehab.


Kevés dolgot eszem tojáson, olajos magvakon és zöldségen kívül, így mást nem tudok írni.

2016. ápr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyers gomba
2016. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is szoktam fagyasztott sült krumplit enni nyerden.
2016. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!