Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Azt hallottam, hogy ettől...

Azt hallottam, hogy ettől leáll a szívem. Ez igaz?

Figyelt kérdés

Tegnap havernál aludtam. Ma reggel felkeltünk és hogy jól induljon a nap, két felest bevertünk. Egy órával később ez valahogy kiment a fejünkből, és megittunk fejenként egy fél literes adrenalin energiaitalt, aztán eszembe jutott, hogy olvastam, hogy ettől leáll a szívünk. Most kerültem számítógép közelébe, ezért csak most tettem fel a kérdést. Van okom, hogy féljek? :S


17f


2010. ápr. 6. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha eddig megúsztad, most már nincsen, de ma már csak teát meg vizet igyál, semmi marhaságot. Viszont ha ezeket rendszeresen fogyasztod, akkor hosszú távon sikeresen teheted tönkre az egészségedet.
2010. ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sokan (én is) csomo piát energiaitallal iszom, mert feldobja az ízét.

Extrém sokat kell inni ahhoz, hogy a szived leálljon, de ugyanakkor nem ajánlom az energiaital fogyasztását, mert baromság.

2010. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az energiaitalt is csak az íze miatt iszom, nem azért hogy feldobjon... meg gyűjtöm a dobozát :D
2010. ápr. 6. 14:11
 4/8 A kérdező kommentje:
és köszi a válaszokat, megnyugodtam :D
2010. ápr. 6. 14:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Túlságosan azért ne nyugodj meg! Ha az íze miatt iszod, akkor is ugyanolyan káros, mint ha azért innád, hogy feldobjon!
2010. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jó de vitaminok is vannak benne nem csak koffein, meg nem is minden nap iszok, csak olyan 2-3 hetente ha megkívánom. Önmagában biztos nem árt így.
2010. ápr. 6. 17:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudod mennyi egy normál eszpresszó kávé koffein tartalma? És ennek hányszorosa az energia italé?
2010. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom mennyi. Nem iszok kávét, energiaitalt is csak kb 2hetente, de inkább 3 mert csak akkor isok ha megkívánom(ami elég ritka) vagy ha látk egy új dobozt, mert gyűjtöm. Aki viszont minden nap kávézik, az sokkal jobban rongálja a szervezetét szerintem.
2010. ápr. 8. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!