Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ettől a tablettától tudnék hízni?

Ettől a tablettától tudnék hízni?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem tudok hízni semmit, egyik kérdésemben már leírtam a problémám:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..


Ma hosszú keresgélés árán rátaláltam a Herbalife Rost tablettára. Valaki már próbálta? Elég kedvező az ára. Normális étkezéssel és ezzel a tablettával tudnék pár kilót felszedni?


[link] (alul található meg)


2010. ápr. 6. 14:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és fogyás kategóriába is ott van. Most akkor ezzel hízni és fogyni is lehet?!
2010. ápr. 6. 14:22
 2/4 anonim ***** válasza:
hát nem tóm:/ remélem ír vki vmit mert akkor én is veszek ilyent:)
2010. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Erről én nem tudodk semmit!De én is nagyon vékony vagyok.Régen anyu szedette velem a vas tablettát.Akkor eléggé kikerekedtem:)!Most is szedeti velem és egyfolytában eszek.Én úgy vettem észre mintha hiztam is volna,mert a fenekem nagyobb lett egy picit.Próbáld ki hátha te is felszedsz pár kilót.De nem várj ám 1 hét után semmit!Remélem segítettem.Recept nélkül kapható!
2010. ápr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Osynho válasza:
Számolod a napi bevitt tápanyagokat, kalóriát? Ez lenne az alap...
2010. ápr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!