Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Még mindig feszül, zuborog és...

Még mindig feszül, zuborog és csikar a hasam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon felpuffadtam, ettem babos-sajtos töltött lángost, francia salátát, krumplipürével, és a pocimnak nem nagyon tetszett ez a kombó, estére jól felpuffadtam, sokkal jobban, mint mikor néha máskor szoktam. Gondoltam ez csak gáz, majd távozik, de miután lefeküdtem aludni,éjjel arra ébredtem, hogy a hasam mint egy lufi, nem tudtam behúzni, fájóan feszült, és veszett zuborgásba kezdett. Mivel tudtam, hogy nincs rá gyógyszer itthon, a konyhaszekrényt túrtam át kétségbeesetten, és miután már azt hittem reménytelen, találtam egy felismerhetetlenné gyűrődött zacsiban egy kis maradék, csipetnyi köménymagot, na ezt egy kiskanál kamillával kiáztattam, megittam, és mikor mintha picit enyhült volna, újra lefeküdtem. De hajnalban ismét a pocim ébresztett, mert a teától immár távozni készülődő gázok kezdték el tekerni, csikarni. Egész délelőtt alul felül folyamatosan távoztak a gázok, azt hittem ennyi, majd csak abba marad, de a hasam még mindig hatalmas, korog-morog és csikarják a gázok.

Ez normális? Nem kéne már múlnia? Nem csak hogy a pofám ég, mert egy disznónak érzem magam, hanem rendesen fáj is, néha olyanokat csavarodik az alhasam :(



2016. ápr. 25. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Na, végül mennyi idő után jöttél rendbe?
2016. ápr. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!