Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Életmódot szeretnék váltani,...

Életmódot szeretnék váltani, milyen tanácsokkal látnátok el?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és nem fogyás céljából szeretnék életmódot váltani, csak szeretnék egészségesebben élni. Szénhidrátot szeretném kiölni az életemből, viszont mivel iskolába járok szendvicset néha néha vinnem kéne arra pedig teljes kiörlésű barna kenyeret gondoltam. Aki esetleg ilyenbe belekezdett milyen tanácsokat tudna nekem adni, mit szabad enni mit nem, lettek e szemmel látható változások, vagy esetleg jobban éreztétek magatokat? Előre is köszönöm:)

2016. máj. 7. 11:33
 1/1 anonim válasza:

Az elso es legfontosabb az akarat!

Amikor en elkezdtem, hihetetlen nagy kitartasra volt szuksegem, hogy ne egyek cukorral teli, szenhidrattal teli eteleket.

Egy honapja kezdtem el, en a tojast, zoldsegeket, gyumolcsoket, sovanyhusokat reszesitem elonyben.

Az igazat megvallva nem kell sok mindenrol lemondanod, hiszen a husokat tovabb eheted, de inkabb salikkal, es keruld a krumplit koretkent.

A tesztaban van a legkevesebb szenhidrat, ugyhogy ha ugy erzed, hogy szeretnel valami mast is enni, akkor azt nyugodt szivvel! Egyebkent ha nem is szeretnel sok mindenrol lemodani, akkor az aktiv sportot ajanlom, es mellette barmit ehetsz MERTEKKEL. A cukros, szenhidrattal teli eteleket keruld! Sok sikert!

2016. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!