Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen vitaminokat, ásványi...

Milyen vitaminokat, ásványi anyagojat szedjek?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, heti 5-6 alkalommal sportolok, odafigyelek az étkezésemre, de mivel sajnos így sem lehet bevinni a megfelelő mennyiségű vitamint, ezért szeretnék valamit kiegészítőnek mellé. Viszont mivel kb ezer féle van, nem tudom milyet vegyek. Le tudnátok írni az alap, sportoló számára megfelelő vitaminokat, valamint ha van olyan, akkor ajánlani is tudnátok?

Előre is köszönöm :)


2016. máj. 10. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, Lenkei Gábor vitaminjait ajánlom, ár/érték arányban a legjobb. Egy multi, és mellé C-vitamin, és ha van még pénzed, akkor kálcium-magnézium (ezt a Scitec-ben venném, mert ott a legolcsóbb).
2016. máj. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen egy Scitec-es Multi-Pro Plus elég. De mehet még mellé plusz C Vitamin, halolaj, esetleg D. Érdemes bioflavonoidokat, csipkebogyót szedni mert jobban felszívódik a C, olvass utánuk SB-en. Szerintem ez amolyan minimum de inkább még egy ízületvédővel lenne a minimum.
2016. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, találtam egyet, amiről jót írnak ( Vitaking Multi Plus Profi), meg van itthon C vitamin, halat, magvakat sokat eszek, úgyhogy az ilyen olajokkal nincs gond :D
2016. máj. 11. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!