Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A creaTOR nevezetu kreatin...

Beni_Beni321 kérdése:

A creaTOR nevezetu kreatin párositva Jumbo tömegnövelövel jo párositás? 17 éves vagyok sovany alkat es nehezen hizok 65 kg és 185 cm

Figyelt kérdés
Jumbot szeretnék szedni de nem tudom melyik a jo kreatin

2016. jún. 3. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Tök felelselges a kreatin neked, illetve a jumbo egy átverés, olcsóbban kijössz ha veszel magadnak normális fehérjét és ha kell akkor szőlőcukrot eszel edzés után. Megfelelő tömegnövelő étrend és edzés kell neked, nem cukros jumbo.
2016. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy nem tudok egy nap olyan sokat enni, azér szeretnék ilyen ételkiegészitokez
2016. jún. 3. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezt értem de egy nagyon túlárazott termék helyett ugyanannyiért vehetnél 20% helyett 80%-os fehérjét + 2-300 forintért fél kg szőlőcukrot és sokkal előrébb vagy. De ha nem akarsz magadnak tömegnövelőt csinálni keress rá a GOMAD tömegnövelésre, az is jobb, mint a jumbo.
2016. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szoval akkor vegyek 80% feherjet+szolocukrot, de ettol hizni is fogok ?
2016. jún. 3. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!