Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lenyeltem egy dinnyemagot...

Lenyeltem egy dinnyemagot egészben, lehet vakbélgyulladásom tőle?

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 04:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2016. jún. 9. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Egy ismerősömet műtötték vakbéllel, és egy dinnyemagot találtak benne. De tényleg! Ez nem azt jelenti, hogy törvényszerű, hogy egy lenyelt dinnyemag okoz vakbélgyulladást, de amint az ábra mutatja, okozhat.
2016. jún. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az okozta? Honnan tudod?
2016. jún. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én egy fél dinnye összes magját lenyeltem nem lett bajom! A vakbél gyuszit a féregnyúlvány gyulladása okozza!
2016. jún. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem az okozta, de találtak benne dinnyemagot. Orvos az illető, tehát szakmai érdeklődés is volt részéről. Előtte sokszor nem ügyelt a dinnyemagra,most már kipiszkálja, a gyerekekét is, de biztos lenyel így is egyet-kettőt véletlenül.
2016. jún. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

A vakbél gyuszit a féregnyúlvány gyulladása okozza!


Jaj. A hajhullást meg a hajszálak kihullása.

2016. jún. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
A vakbélben bármit lehet találni, de ott soha nem marad meg, mert a bélmozgások kiviszik és az u.n. vakbél soha nem jut gyulladásba, mert ahogy az előttem írók kifejtették, a vakbélgyulladásnak nevezett állapotot nem a vakbél, hanem a féregnyúlvány gyulladása okozza. Az viszont egy zárt képlet, tehát nem csőszerű, nem tud belejutni semmi sem a bélből.
2016. jún. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia

Én számtalan már dinnyeföldnyi ;-) magot lenyeltem ,ugyanis egész eddigi életem folyamán (34) magostól ettem a görögdinnyét ,hozzáteszem eztán is igy fogom ..... és soha SEMMI bajom nem lett tőle .

[link]

2016. jún. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet.

Attól is, ha nem nyeled le, csak akkor más okozza...

2016. jún. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

, a vakbélgyulladásnak nevezett állapotot nem a vakbél, hanem a féregnyúlvány gyulladása okozza.


Istenem... a gyulladást a gyulladás okozza. ÉS mi okozza a gyulladást?

2016. jún. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!