Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet napi minimum 2 l...

Hogyan lehet napi minimum 2 l vizet meginni?

Figyelt kérdés
Általában csak kb 1 l-ert iszok, mostnaában próbálok 1,5-2 l-rt inni,de elég nehezen megy,mert nem vagyok szomjas és így fél óránként járok pisilni. Még nyáron sem tudok ennyit inni, nem hogy 3-4 litert.
2010. ápr. 15. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel, az egy litert is erőltetve tudom meginni és állandóan wc-re járok. Kíváncsi vagyok.
2010. ápr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Én szeretk inni, és általában napi két litert iszok. Most, hogy diétázok, akár az öt liter is lecsúszik. Kb. 15 percenként pisilek.

Próbáljatok gyümileveket vagy leveseket fogyasztani, hátha úgy jobban megy.:)

2010. ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

minden órában próbálj meg inni egy pohár vizet

igyál meg teát, tejet, rostos leveket és összejön az a 2 liter:D

amúgy meg nincs személyre szbva h mindnekinek ennyit kell meginnia

ez változó, tetstömeg, mivel foglalkozol stb..

2010. ápr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mikor. Télen, vagy nyáron, amikor izzad az ember, mint egy ló? Egyébként én átlagosan 2 litert megiszok egy nap.

De lehetséges egy este akár 5-10 üveg sört is meginni, ha nyár van és épp koncerten tombolsz. :D

Szerintem attól függ, mekkora a tested és mennyi vizet használsz.

Egész nap kényelmes székben ülve, kellemes hőmérsékleten tényleg nincs nagy folyadékigénye a testnek.

2010. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki 15 percenként pössenteni megy, napnál világosabb, hogy túl sokat iszik. ennyi erővel a flakonból egyből a WC-be is önthetné.

Túl van ez lihegve a napi 3 literrel. Az igazság az, hogy néhány kivételtől eltekintve, normál esetben semmi baj nem történik 1 liter tiszta folyadék mellett sem (fél liter meg feljön a kajákkal)

2010. ápr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2 litert úgy, hogy egy kicsit visszafogod magad. :-)))

Nekem pl. nagyon sok lemegy az ebédhez, egészen kívánom, minimum fél liter csak az ebéd mellé. Plusz a leves. Lehet teákat inni, az jó hangulatot is csinál. Reggel egy fél liter kakaó vagy tejeskávé vagy tej... Hamar összejön.

2010. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem csak az pisil 15 percenként, aki sokat iszik. Én pl fél litert is alig tudok leerőltetni, mégis óránként minimum egyszer WC-re kell mennem. Ha megiszok 2dl folyadékot, utána 10 percenként WC, legalább háromszor-négyszer.

Nem tudom miért lehet, de iszonyat idegesítő. Napközben ezért kb semmi folyadékot nem iszok (mert különben nem tudok végigülni egy 45 perces órát), de így meg a fejem fáj állandóan:(

2010. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Így h. próbálok többet inni, így ha megiszok pár korty vizet, rá pár perc és már pisilnem kell.Amúgy ülő munkát végzek és vékony vagyok.Bár azt tudom ha már szomjas valaki akkor az már figyelmezetés,mert nem csak akkor kell inni, hanem még mielött szomjas leszek.
2010. ápr. 16. 07:25
 9/9 anonim válasza:

nekem lecsúszik azért a napi 4 liter legalább.de kívánom is.nem tom miért.de utána meg valahogy jobb érzés.monnyuk a haverjaim atom kivannak akadva má rajta h megérkezek reggel egy másféliteres vízzel és délben megint veszek egyet.:DD.

pisilni azt sűrűn kell jaja.de már hozzászoktam.:).

amugy vigyél magaddal egy nagy vizet. ha másért nem,azért megiszod h ne kelljen egész nap hurcibálnod.:D

2010. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!