Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Le szeretnék fogyni és szeretn...

Le szeretnék fogyni és szeretnék kicsit férfiasabb alkatot. Tanácsot szeretnék kérni olyantól, aki már járt hasonló cipőben. (részletek lent) Ötletek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! ~190cm magas vagyok, emellé kb. 86 kiló. Mostanában elkezdtem egészségesebben élni. Rozskenyeret eszem, nem iszom cukros üdítőket csak ásványvizet, maximum kakaót szoktam, de azt is reggelire. Az a gond igazából, hogy eléggé érdekes alakkal rendelkezem. Eléggé vastag a combom, ez genetika, mert édesanyámé is az. Emellé nem elég széles a vállam. Van egy kis pocakom is, kicsit hájas vagyok. :D Mindenki azt mondja, hogy vékony vagyok, de egyébként ez nem igaz. Nincs sajnos időm konditerembe járnom. Az is zavar, hogy a "mellem" nem lóg, csak a mellbimbóm tud kicsit gáz lenni, pólón átlátszik, és kicsit zavaró. Tudnátok nekem ajánlani egy-két dolgot, hogy mit tehetnék ezek ellen? Miket ne egyek ahhoz, hogy fogyjak is kicsit? Illetve ezt a mell problémát is meg szeretném oldani. Milyen gyakorlatokat csináljak, hogy a combom is vékonyabb legyen, ill. az alakom férfiasabb legyen? Bocsi a sok kérdésért, és köszönöm a válaszokat. 20/f
2010. ápr. 15. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
a genetika az genetika,nem tudsz vele mit csinálni.fogadd el és szeresd a tested! javasolnám a futást,attól remekül lehet fogyni,ha a vállaidat keskenynek érzed súlyzóval vállgyakorlatokat kell csinálni.ezeket most nem részletezem mert teleirhatnám az oldalt,neten van fennt jopár info nézz körül.ha férfiasabb külsőt szeretnél mindenképp sportolnod kéne.kajálás:többször egyél egy nap de inkább kevesebbet,2,5-3 óránként!én igy fogytam le 21 kg-ot 4 hónap alatt.cukormentes müzli,gyümölcs,natur joghurt,barna kenyér kis sajttal ezek nekem beválltak.ezen kivül csirkemell párolva,brokkolival,tojás,hal,kevés olajosmag,saláták.a cukros kajákat jol tetted,hogy lecsökkentetted azok hízlalnak a legjobban.
2010. ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én csak 10 kilót szeretnék leadni kb. :) Neked grat a 21-hez.
2010. ápr. 15. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:
kösz!:)
2010. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!