Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire egészséges vagy...

Mennyire egészséges vagy egészségtelen, ha leginkább ilyen ételeket eszem?

Figyelt kérdés
alma, körte, kesudió, pisztácia, chips, paradicsom, paprika, fokhagyma, paradicsomszószos spagetti, olívaolaj, sajt, pizza, lasagne, gyrostál, banán, méz, gyümölcsjoghurt, túró rudi, krémtúró, csirkehús, uborka, vaj, pick szalámi, narancs, lecsó, húsleves.
2016. aug. 3. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz "egészséges" és "egészségtelen" alatt?
2016. aug. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piriiiii ***** válasza:
Hát elég vegyes. Olyan átlagos.
2016. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég egyoldalú. Hol a tej. tojás, disznó és marhahús, a főzelékek, tészták, rizs, krumpli?
2016. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ilyen köreteket szoktam enni, de annyira egyiket sem szeretem. Disznóhúst, marhahúst is eszem, de csak ritkábban, mert megterheli a gyomromat. A tejet viszont nem bírom meginni.
2016. aug. 3. 22:20
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja és azt még elfejtettem, hogy a halakat is nagyon szeretem.


Amúgy csak arra vagyok kíváncsi, hogy nem lesz e valami bajom, ha tartósan sok ilyet eszem.

2016. aug. 3. 22:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz. gyumo,csok, magvak, olivaolaj, jo sajtok, gyros tal jobb minosegu husibol, lecso, husleves, - ezek mind egeszsegesek az etrendedben. A vaj is egeszseges, mertekkel.


Turo rudibol es joghurtbol a cukormenteset ajanlom. Vagy natur joghurtba friss gyumolcsok/keves cukormentes lekvar.

2016. aug. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!