Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a következménye annak, ha...

Mi a következménye annak, ha valaki nagyon egészségtelenül étkezik?

Figyelt kérdés

Nem eszik zöldséget, gyümölcsöt. Van hogy főtt kaját sem. Sok édesség, tartósítószetes és adalékanyagos sz*rt eszik. Napok telnek el úgy, hogy semmi tápanyagot nem visz be csak ezeket a szarokat. Majdnem minden nap csipsz, édességek, ha eszik főtt kaját akkor mirelit pizza, vagy rendel, vagy kiránt valamit és azt sültkrumplival eszi, vagy valami tésztás ételt csinál pl túrós tészta. Vizet legalább iszik, de az is édesített ásványvíz.

Mi baja lehet ettől az életmódtól?


(Legjobb barátnőmről van szó, aggaszt hogy így tönkreteszi a szervezetét)



2016. aug. 3. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd 20-30 év múlva megtudjátok.
2016. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valami hasznosabb válasz?
2016. aug. 3. 22:12
 3/8 anonim válasza:
Rá fog menni az egészségére. :/ Nem vagyok orvos, csak ezt tudom mondani. El is hízhat, akár szívbetegségek, rák a sok adalék-meg tartósítószer miatt. Hosszútávon nem kifizetődő. :/
2016. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Parasztkodhatsz nyugodtan, de ez a válasz. AKÁRMI baja lehet, a ráktól kezdve a hiánybetegségeken át bármi. Pont ez a ti generációtók az, aki már nagyon hulladék ételeken nő fel normális szülő hiányában, nem lehet megmondani, milyen bajai lesznek.
2016. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem parasztkodtam, de nem írtál semmi konkrét választ.
2016. aug. 3. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy odő után tönkre megy a szervezete.Teljesen.És nem valószínű hogy túléli.
2016. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Eléggé aggaszt amit írtatok, de hiába mondom neki nem nagyon érdekli. Tudom, hogy nem az én dolgom meg hogy úgyse tudom megváltoztatni, de nagyon zavar hogy így tönkre vágja magát.

A leggázabbat kihagytam: sűrűn jár a mekibe is, volt olyan hét hogy minden nap ott evett -_- Egyébként azóta csinálja ezt, mióta különköltözött a szüleitől (3 éve). Előtte is állandóan édességeket evett, de akkor legalább főtt ételhez minden nap jutott és viszonylag egészséges ételek voltak, sokban volt zöldség. :(


Köszönöm az eddigi válaszokat, de jöhetnek még!

2016. aug. 4. 00:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Pár évig még tudja ezt csinálni úgy, hogy nem jönnek elő éazrevehető tünetek. Aztán lehet belőle pl. inzulinrezisztencia, majd cukorbetegség, ételallergiák, egyéb allergiák, pajzsmirigybetegség, különféle fertőzések, emésztőszervek betegségei (pl. gyomor, bél), hormonproblémákból fakadóan meddőség, különféle vitamin-, és nyomelemhiányok, depresszió és egyéb pszichés zavarok. Egyéni érzékenységtől függően bármelyik kialakulhat, és persze más bajok is, hogy mennyi idő múlva és melyik, azt tényleg nehéz lenne megsaccolni (főleg így ismeretlenül).
2016. aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!