Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A nőknél biologiailag miert...

A nőknél biologiailag miert problema az alcsony testzsirszazalek? Mik a kovetkezmenyei?

Figyelt kérdés

2016. aug. 11. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem menstrualsz
2016. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pl. hogy a belső szervek nem tudnak megfelelően működni. Először a menstruáció marad el, majd (extrém soványságnál) leáll a vese, majd szép lassan az összes szerv. Magyarul ha nagyon extrémen sovány vagy (esetleg anorexiás), akár bele is halhatsz (hacsak nem kerülsz időben kórházba, ahol visszarángatnak a halál markából).
2016. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En nagyon szep voltam csak masfel eve nwm volt mensim es a mehem negyedere sorvadt. Kaptam tomenytele mennyisegu osztrogent hiztam 15 kilot van mensim nott a mehem lehet gyerekem viszont falasi rohamaim lettek es kisse tulhiztam de elvileg ez meg normalis nekem nyilvan furi de "visszacsap" tobb helyen ha ul alacsony a testzsirszazalek.
2016. aug. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Az alacsony tzs nem összekeverendő az anorexiások alultáplált testével.Egy anirexiás testzsírja lehet normális, sőt általában az(igaz hogy csak zsír meg csont, mivel az izmot lebontotta a szervezete...).Ilyen esetekben a problémát az éhezés és nem az alacsony tzs adja.

Az alacsony testzsír leginkább sportolóknál van jelen(testépítés).A férfiak le tudnak menni egészen 2-3 %-ig ami persze egészségtelen, de túlélhető.A nők viszont 10% körül már nem menstruálnak és még 5re se tudnak lemenni(nem is lenne értelme lévén a mell is zsír, ami eltűnik..nem véletlen a plasztika a fitneszmodelleknél)

2016. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!