Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudok szálkásitani?...

Csak Egy Kérdező:$ kérdése:

Hogyan tudok szálkásitani? Több kérdés lent.

Figyelt kérdés

Több krédésem is lenne. 17/F 70kg

Már január óta edzek igy már van egy kis alapom.

Még 1 éve 55kg voltam Elöször a cigiről való leszokás miatt keztem hizni legtöbb március környékén voltam 76kg és felszedtem egy kis zsirt.

Nem látszodnak a has kockáim a mellemen is mintha tobb zsir lenne a kelletenel es a mellbimbóm is kicsit nagy.

Amiket olvastam ugy láttam hogy ha fogyok szálkásitok az lehet a megoldás hogy szép arányoss testem legyen.

Tudom hogy nem vagyok igyse tul sulyos de zavar hogy a zsirtol nem látszik rendesen az izmom.

Tudtok tanácsokat adni étrendbe illetve aki kicsit tapasztaltabb attol kerdzem ha most volt egy kreatin kurám 450g-ot elfogyasztottam kb 1hónap alatt mennyi időt kell kihagynom a következőig?


2016. aug. 15. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Bíró Icának nagyon jó videói vannak fönt a net-en.
2016. aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!