Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Eveszavarral kuzdok es most...

Eveszavarral kuzdok es most gyogyulas alatt hiztam viszont szornyen erzem magam miatta. A ruhaimat kihiztam mar. Szeretnek lefogyni viszont falasrohamaim vannak miota beleptem a 'gyogyulo' stadiumba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnem ezt abbahagyni viszont nagyon nehez... Nem tudom mit egyek viszont edzeni szeretnek, most beiratkoznek egy konditerembe es egeszsegesen fogyni... Menstruaciom nincs pedig nem vagyok sovany mar ez is megremit... Legnagyobb bajom hogy kinyitom a hutot es zabalok...normalis adagokat szeretnek de azt se tudom mennyi a normalis vagy hogy mikor mit szabad es nemszabad enni...

2016. aug. 29. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
eddzél
2016. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Kérjetek segítséget. Szakember beállítja az étrendedet.

Hány kiló vagy, hány centi?

Gondolom, nem is híztál most se nagyon, csak te látod így.

2016. aug. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Járok pszichologushoz 161cm/56kg vagyok most 48 voltam...
2016. aug. 29. 19:57
 4/16 anonim ***** válasza:
22%

Jesszus, és ez már anorexia volt????

Én 175 vagyok és 58 kg. Nem akart sose senki felhizlalni :) Mondjuk eszem normálisan, csak ilyen alkat vagyok.

2016. aug. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ugy kezdodott eloszor az egesz hogy koplaltam de sosem voltam anorexias..de mikor felhagytam a koplalassal kezdodott az egesz..szerencses alkat vagy :)
2016. aug. 29. 20:04
 6/16 anonim ***** válasza:

szia ! nekem is vannak néha problémáim a kajával/ testsúlyommal.

Én azt szoktam hogy naponta töbször, keveset eszem.

Én reggeliné/ vacsoránál 2-3 szelet kenyeret eszem/most már/( szerintem ez normálisnak minősül)

Ja és igyál sok folyadékot mert az telít és kevésbé érzed azt hogy húúú enni kéne valamit! :) jobbulást

15/L

2016. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A koplalás tényleg nem jó. De a súlyod nem volt extrém alacsony.

Mensid sose volt? Vagy egyszer csak elmúlt?

2016. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat iszom szerintem ezert is nagyon tag a gyomrom :/ a nagyon sok alatt 5-6 litert ertek..mensim januar ota 1x volt meg majusban es elegge felek emiatt is :(
2016. aug. 29. 20:09
 9/16 anonim ***** válasza:

Az szerintem már túl sok folyadék.

2-3 liter elég lenne.

Ha most jött meg először, akkor teljesen normális, hogy még össze-vissza van és ki is marad.

2016. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ez egy kicsit megnyugtatott ezzel kapcsolatban ;)
2016. aug. 29. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!