Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek nem lesz ebből...

Szerintetek nem lesz ebből baj, ha megszokom?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a gimnáziumot és alig van időnk enni..

Két tanóra között(szünetben) lehet megebédelni és mire kivárjuk a sort marad 2-3percünk enni!

Olyan rossz volt így gyorsan "lapátolni"az ételt..

Szerintetek ,ha ezt megszokom nem lesz baja a gyomromnak?

15/l



2016. szept. 3. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szóljatok az ofőnek, hogy nincs idő enni, hosszabb szünet kellene ha ennyit kell várnotok az éltelre. Nem tesz jót a habzsolás, és ha nem tudod jól megrágni az ételeket.
2016. szept. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egészségtelen gyorsan enni, és biztos vagyok benne, hogy erre van valamiféle jogszabály. Szóljatok az ofőnek, ha kell az igazgatónak, hogy nincs időtök enni. A mi sulinkban ezt megoldották, a kisebbeknek van egy ebédszünet 13.00-tól 13.30-ig, akkor csak őket engedik be, 45-kor csengetnek és jönnek a nagyobbak. Meg előtte is lehet enni persze, ha pl. lyukas óra van.
2016. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én másfél perc alatt eszek meg egy szelet kenyeret két tükörtojással és tudtommal kutya bajom. De már rámszóltak itthon, hogy nem normális, bár egészségügyi szempontból nem érzem gondnak.
2016. szept. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!