Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok aludni, ha...

Miért nem tudok aludni, ha nem eszek éjszaka?

Figyelt kérdés
Egy nap csak egyszer eszem,de sajnos azt is éjszaka.lefekszem aludni és nem tudok aludni,amig fel nem kelek és eszek(kávé,keserü kakaopor,édesítőszer,natur joghurt,gyümölcs,zöldség) ezeket szoktam. Utána azonnal tudok aludni. Ettől hízni fogok? Nem kérek olyan választ,h hülye Vagy, rosszul csinálod,tudom,h gyakran kéne keveset enni és több mindent..

2016. szept. 7. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor egyél b.mg.
2016. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedben ott van a válasz. Te is tudod, evés nélkül nem tud normálisan működni a testünk, persze, hogy éhes vagy és nem tudsz aludni. Arról nem is beszélve, hogy amiket eszel, azzal nem viszel be minden fontos tápanyagot, vagy csak nyomokban (pl. fehérje, zsírok).
2016. szept. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem is ez volt, amikor elmentem otthonróól éhgyomorral, nem ettem egész nap, 11-kor hazaértem este, amint ágyba kerültem, rögtön azon kattogott az agyam, hogy mit egyek másnap, mert este már nem akartam. Persze, nem bírtam magammal, és a fél konyhát felfaltam.

Szóval igen, nagy a valószínűsége.Magadat becsaphatod, a testedet nem. :/

2016. okt. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!