Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez így kielégítő étrend egy...

Ez így kielégítő étrend egy fiatal nő számára?

Figyelt kérdés

Reggelire általában felvágottat eszem, 3 tojással, sok zöldséggel mellé nyersen (általában paradicsom, répa, kigyóuborka).


Tízóraira ha megéhezek eszem egy almát, vagy zabpelyhes kefírt.


Ebédre vagy főzeléket eszem hétközben, hús nélkül, hétvégén sütök csirkét, halat, általában rizssel és zöldségekkel.


Este megeszem egy vagy két tojást, esetleg gyümölcssalátát csinálok.


2016. szept. 28. 14:55
 1/5 A kérdező kommentje:
*Ebédre vagy főzeléket vagy levest
2016. szept. 28. 14:56
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi a célod vele?


Ha fogyás a célod, akkor annyit változtass, hogy este gyümölcsöt már ne egyél. Az menjen tízóriaira/uzsonnára, mértékkel.


Plusz egyél változatosabban. Egészséges reggelire rengeteg variáció van: zabkása gyümölcsökkel/tojás sokféleképpen elkészítve, avokádóval nagyon finom amúgy/1 banán+2tojás összekeverve, kisütve palacsintának - feltétnek: zsírszegény túró+natúr joghurt összekeverve édesítővel esetleg cukormentes lekvár.


Tízóraira én is kb ilyeneket szoktam, az ebéd az kiváló és változatos. Este a 2 tojás is tökéletes, csak menjen hozzá valami zöldség pl. uborka, paprika. De natúr húsokat zöldséggel, salátákat, főzelékeket este is ehetsz.


Amúgy teljesen jó, csak tényleg fontos a változatosság, hogy egyrészt ne und meg és zabálj be egészségtelen kajákból, másrészt hogy a tested mindenfajta tápanyaghoz hozzájusson.

2016. szept. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok fogyni, fősulis vagyok és így tudom a legolcsóbban kihozni az étkeztetésemet, és nem akarok év végére alultáplált lenni. :)
2016. szept. 28. 19:41
 4/5 anonim válasza:
Nem kielégítő. Kevés. A felvágottad meg hanyagold, drága, a hús olcsóbb. Tudod hogyan készül? Shop.Builderen nézd meg mennyi tápanyagra van szükséged és csinálj egy étrendet belőle.
2016. dec. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%

a felvágottak gyakorlatilag műkaják.

tele vannak adalékkal meg szójával.

olcsóbb és egészségesebb is ha helyette inkább 1-2 tojással többet eszel.

a főzelékben a zöldségek szét vannak főzve,meg liszt is van benne,ezért gyakorlatilag egy értelmetlen kaja.

2016. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!