Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha 18:45 fele ettem 2 meg egy...

Ha 18:45 fele ettem 2 meg egy fel teljes kiorlesu lisztbol keszult palacsintát meg egy bogre tejet és eleőtte edzettem 2 orat az le fog rakodni es hizni fogok? .

Figyelt kérdés

#Sulytartás?
2016. okt. 6. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy lefog rakodni mint a vízkő az edény oldalára

a zsír tökéletesen tisztában van az idővel és a 18 óra után evet dolgok triplán hizlalnak

pl ha megeszel 10 g zsírt 30 g hízol ez tudományos tény

2016. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Edzés után eleve glikogénraktárba megy a szénhidrát ama része, ami erre képes, amíg nem ettél túl sokat, de nem is ez az érdekes, hanem hogy mi a helyzet az egész napod kalóriaegyensúlyával (illetve inkább az átlaggal, elhasználhatod holnap is, ha több ment volna be).

Az mindegy, mikor eszed meg. Ha több energiát használsz el, mint amennyit beviszel, még fogysz is. A glikogénraktárok állapota változhat, de hosszútávon a kalóriák számítanak.

2016. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2016. okt. 7. 05:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!