Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak? Mit kell tennem?

Hogyan hízzak? Mit kell tennem?

Figyelt kérdés

164cm és 35kg. Eddig a 38kg megvolt mindig viszont most volt egy műétem lehet emiatt fogytam le. Nehezet nem emelhetem szóval a súlyzózás, edzés NEM jó.

Próbálok sokat enni inkább sokszor eszem keveset. Mindig ilyen vékony voltam.

Nagyon szeretnék hízni mert suliban is anorexiásnak csúfolnak. Nem tehetek róla! Kérem segítsetek! 😢



2016. okt. 6. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Hat, en 14eves vagyok. 10 evesen volt egy betegsegem, 35kg voltam(160cm).

Most 50vagyok. (162cm).

Ez szerintem a nőiesedéssel is oszefuggesben van. (Remelem erted) na en ugy hiztam normal, sportos ra, hogy imadok mozogni. futni, biciklizni, lovagolni. Emellett ettem kb. Amit egeszsegesnek tartottam.

Te se egyel sok cukrot, stb-t, meer azzal háj megy fel. De ha egeszsegesen eszel, es mozogsz(mqjd ha felepultel) akkor jol fogsz kinezni.

2016. okt. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a súlyzózás azt jelenti, hogy 1kg mal elkezded, és ha könnyen megy a 4x12 ismétlés 1kg val nehezítesz.
2016. okt. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi most megnyugodtam ☺
2016. okt. 6. 21:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom a súzózást de nem emelhetek 1 kgnál többet egy jóideig
2016. okt. 6. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Írass fel Peritolt a háziorvosoddal!
2016. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor ne emelj, mozogni, izmot építeni máshogyan is lehet. Viszont akkor még többet kell enned... Ha tudsz viszonylag sokat enni, akkor OK, mert akkor bizonyára nem a kevés evés a gond, hanem a tested nem hajlandó zsírt felszedni. Az izmosodást viszont nem tudja megvétózni valami extrém komoly betegség nélkül... Amúgyis tuti alig van izmod ilyen számokkal, jót fog tenni az izmosodás. Persze súlyzók nélkül lassabban megy, de azért megy, ha rendesen edzel, pihensz, eszel.


Kérdés, mégis mennyit eszel? Mert trükkös emberkék képesek 8 evéssel is túl keveset bevinni... S akkor nem segít a mozgás, sőt.

2016. okt. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem mozgok olyan sokat (nem bírok még annyira) viszont a kórházban keveset ettem. Akkor amiatt van?
2016. okt. 7. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!