Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert nem eszek szinte semmit?

Miert nem eszek szinte semmit?

Figyelt kérdés
Most szeptemberbe kezdodott. Eloszor csak annyi volt a baj hogy minden masodik heten beteg voltam. Annyira nem komoly betegsegek (megfazas meg ilyenek). De most a heten annyira legyengultem, hogy nagyon. 5napja naponta csak egy falatot eszek, es meg attol is hanyingerem lesz, ugy erzem tele vagyok, kozbe semmi nincs a hasamba. Ma mondom mostmar enni kellene mert holnap megyek suliba ( eddig irt ki az orvos, de amugy meg lazam van) es ma eszek valamit, igy sokat iszok es meghanytatom magam, hat ez nem volt annyira jo otlet, mert semmivel nem lettem elorrebb. Valaki tapasztalat, tanacs? 15/l

#betegség #Imunrenszer
2016. okt. 12. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Lázzal semmiképpen ne menj iskolába, helyette ajánlom, hogy vitesd be magad a belgyógyászatra. Jó esetben ez csak egy kis gyomor vírus, rossz esetben akár súlyos dolog is lehet.
2016. okt. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek ilyen vizsgalatokra menni..
2016. okt. 12. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem szeretnél vizsgálatokra menni? A GYIK-on nem tudunk meggyógyítani, bármilyen jó szándékú emberek is lehetnek itt. Amit leírtál, az nem normális, főleg, hogy hetek óta fennáll. Szoktál hányni? Az is lehet, hogy gyomorhurutod van. Vagy lehet valami pszichés dolog is. Meg ezer más oka is lehet. Lázasan ne menj suliba, csak az orvoshoz. Ő segíthet meggyógyítani :) és ehhez lehet kell egy-két vizsgálat.
2016. okt. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Holnap elmegyek a gyerekorvoshoz, a tobbit majd meglatjuk
2016. okt. 12. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!