Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Éheztettem magamat és kimaradt...

Éheztettem magamat és kimaradt a menstruációm 3 hónapig. Újra egészségesen táplálkozom. Mikor fog kb legközelebb megjönni? Nem kell utálkozni, az olyan jellegű válaszok nem érdekelnek.14/L

Figyelt kérdés

2016. okt. 12. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet tudni. Olyan mértékben beavatkoztál a hormonháztartásodba, pont a hormonális fejlődésed kellős közepén, hogy bármi lehet...

Lehet, hogy már a következő ciklustól megjön, de az is lehet, hogy orvosi beavatkozás nélkül soha.

Ha három hónapon belül nem jön meg, irány a nőgyógyász!

2016. okt. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
sok eszed van , már ne haragudj.
2016. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1.válaszolónak köszönöm
2016. okt. 12. 15:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Amint rendeződik a testsúlyod (és ezáltal a hormonháztartásod is remélhetőleg helyreáll) a menzeszed is vissza fog térni....Ha ez 3 hónapon belül nem rendeződik magától, irány a nőgyógyász! Lehet, hogy kapsz rá egy hormonpóló gyógyszert.
2016. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem majd visszaáll magától, fiatal szervezet sok mindent kibír. Első körben koncentrálj a rendes táplálkozásra! És hajrá! :) Biztos nehéz lehet. Tornázd fel magad a normál BMI tartományba. Ha kimarad még egy-két hónapot, szerintem menj el nőgyógyászhoz és ő majd megmondja a továbbiakat. Vagy ha parázol, menj el nődokihoz, amint tudsz. De biztos felírna valamit. Én inkább végigennék két hónapot, hátha helyreáll magától hormonok nélkül. Amúgy meddig éheztetted magad?
2016. okt. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!