Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evés utáni rosszullét?

Evés utáni rosszullét?

Figyelt kérdés
Akármikor es akármit ehetek , azonnal elkezd fájni a gyomrom . Van mikor görcsösen van mikor csak olyan tompán . Nem eszem sokat . Pont eleget . Sőt . Utóbbi pár hétben undorodom is . Pl ma bundáskenyeret reggeliztem . 1 nagy szelet kenyér és egy nagy paradicsom . Többet csináltam így maradt még de mikor mosogattam a tányért meg elpakoltam amin volt még kaja rendesen öklendezni kezdtem ha láttam . És nem csak ezzel hanem minden más kajával így van . Nem értem mitől . Terhes nem vagyok .
2016. okt. 15. 02:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvos? Vervizsgalat, hasi ultrahang es tarsai..?
2016. okt. 15. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Időpontom van . 2 hét mulva . De addig is gondoltam van valakinek ötlete
2016. okt. 15. 04:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy citromot alaposan moss meg, vagj belole ket vekony szeletet (karikat), es edd meg, hejastul. Aztan minden etkezes utan egyel ket karika citromot, hejastul. Nem biztos, hogy segit, de elkepzelheto, hogy megmozgatja az epedet es megis segiteni fog.
2016. okt. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a citromot kicsit enyhíteném, citromos gyömbéres vízre. Tehát egy pohár vízbe facsarj bele egy max. egy fél citromot és reszelj bele egy kis gyömbért. Nagyon jó a gyomornak. Illetve vennék a helyedben pancreatin enzimet és étkezés után bevenném.
2016. okt. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet az epédtől,lehet attól,hogy a hasnyálmirigy nem működik megfelelően,de lehet nyombélfekély tünete is. A citromos gyömbéres víz jó,de el kell menned orvoshoz mielőbb!
2016. okt. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tegnap kiderült , epekövem vagyis epeköveim vannak . Több mint 30 darab . Csütörtökön műtenek
2016. okt. 18. 13:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobbulást kívánok!
2016. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2016. okt. 18. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!