Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék az orvos tud...

Hízni szeretnék az orvos tud valamit felirni?

Figyelt kérdés
Alapból vékony vagyok(173/52kg) most sikerült lefogynom mert teljesen kivoltam egy srác miatt, alig ettem, így jelenleg 48kg vagyok :( nagyon szeretnék visszahizni sőt még többet is. Ha elmegyek orvoshoz tud valamit felirni amitől lehet hizni vagy bármi táplálékkiegészítőt?
2016. okt. 17. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A folsav, valamint a B1-vitamin is segíthet abban, hogy szervezeted több táplálékot kívánjon.
2016. okt. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak különböző táplálékkiegészítő "itókák" (pl. Nutridrink), ezek nagyon finomak, olyanok, mint a shake vagy egy hígabb puding és tele van mindenféle vitaminnal + ásványi anyaggal. Receptköteles! Ha nem szereted az ilyen italokat, akkor Milgamma tablettával vagy injekció kúrával érdemes próbálkozni. Én ezeket kaptam, amikor kórosan sovány voltam. Mindkettőt a háziorvosom írta fel....
2016. okt. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mint ahogy nincs olyan gyógyszer amitől lefogy az ember, olyan sincs, amitől elhízik

a táplálékkiegészítőket végig próbálhatod, semmi olyan nincs benne, amit normál étkezéssel ne vinnél be.

Ha azzal mész az orvoshoz, hogy rossz az alakod, akkor kiröhög.

Súlyzós edzés eddig mindenkinek bevált

2016. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
# Ha az orvos bármi miatt kiröhögi a beteget, akkor adja vissza a diplomáját.
2016. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!