Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tegnap este óta elviselhetetle...

Tegnap este óta elviselhetetlen hasgörcsöm van. Hasmenésem is van kb 2-3 óránként, kevés, laza, világos. Az egész gyomrom/bélrendszerem fáj, kemény a hasfalam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Bevettem espumisant meg hashajtót de nem jön semmi mit tegyek,nagyon fáj :( tegnap este vajas kekszeket ettem,elég sokat az lehet a baj?Orvoshoz menni nem tudok,nincs tb-m.
2016. okt. 25. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Sürgősségi ellátást meg kell kapnod TB fizetés nélkül is. Ne várd meg, amíg bélcsavarodásod lesz!
2016. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Allergiás lehetsz a tejre. Nem volt eddig ilyen problémád? Érdemes lenne kivizsgáltatni, mert olyan tüneteket produkál, hogy ez a mostani kismiska..
2016. okt. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na várjunk! Hashajtót vettél be hasmenésre????? A sürgősségi és az alapellátás jár mindenkinek,nem csak annak aki fizet TB-t. Menj el orvoshoz!
2016. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Tejre nem hiszem hogy allergiás vagyok,sosem volt ilyen jellegű panaszom.Azért vettem be hashajtót hogy akkor már jöjjön ki minden,ne csak ilyen 1 dekák.Tegnap estére elmúlt,most arra keltem hogy megint fáj,voltam wc-n,a székletem fekete.Holnap délelőtt megkérek valakit hogy vigyen be a városba.SZTK-ba menjek?
2016. okt. 26. 01:59
 5/5 anonim ***** válasza:
A hashajtót kér volt bevenned,mert csak fokozta a hasi görcsöket. Először a háziorvosdhoz menj,esetleg sebészetre,mert más szakrendelésre,ami kéne (UH,gastroenterológia)csak beutalóval lehet menni.
2016. okt. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!