Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kaloriaszamlalassal 4honap...

Kaloriaszamlalassal 4honap alatt le lehet fogyni 15 kg-ot? 86 kg-os 4 gyerekes anyuka vagyok, hasizom ezakadas miatt mutet elott allok, es dietat javasolt az orvos.

Figyelt kérdés
En 86kg,168 cm magas,4gyerekes anyukakent hasizom szakadas miatt mutet elott allok, amihez legalabb 15 kg-os fogyasra is szukseg van. A mutet varhatoan marciusban lesz. Kaloriszamlalassal probalok fogyni,1300kaloriat lottem be, itt nem ehezek, es tarthato. Kaloriabazist hasznalom, atlagos aktivitasu eletet elek. Szerintetek menni fog a fogyas? Sport egyelore nem johet szoba. Javaslatotok van-e, mire ugyeljek meg? Koszonom a segito szandeku hozzaszolasokat elore is!

2016. okt. 30. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Még biztosabb a hatás, ha csökkented a szénhidrátokat (főleg a gyorsan felszívódó fajtákat, pl. gabonák, krumpli, cukor), odafigyelsz, hogy elég fehérjét egyél (kb. 65 g/nap, az kb. 200 g hús), sok zöldséget és napi max. 1-2 gyümölcsöt, és 2-3 evőkanál zsiradékot (nem étolaj).
2016. okt. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!