Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az anorexiások mit mondanak...

Az anorexiások mit mondanak otthon ha nem akarnak enni?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés az anorexiás emberkékhez szól! Egy ideje érdekel,hogy ugye az anorexiások nem szoktak enni,na de mit mondtok otthon?

A "Nem vagyok éhes" és a "rosszul vagyok" olyan sokszor nem veszik be nem? Mit mondtok otthon? Nem vagyok anorexiás és nem is akarok az lenni csak szimplán érdekel.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. nov. 6. 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

a környezetük pontosan tudja mi van.

ezért minden egyes étkezés előtt általában elfogja a gyomorgörcs a családot mert kezdetét veszi egy szörnyű procedúra.

le kell ülni az anorexiáshoz és szó szerint bele kell könyörögni az ételt falatonként,mint egy gyerekbe.

meg kell várni amíg lenyeli,mert különben sunyiban kiköpi a markába.

és utána a wc használatot is felügyelni kell,mert elmehet kihányni.

2016. nov. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt értem de úgyértettem,hogy azoknál akiknél nem látszik mert mondjuk ducibbak de ők is fogynak és ezt a szülők nem veszik észre. Nekik milyen kifogásaik lehetnek?
2016. nov. 6. 01:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok éhes, nem kívánom, már ettem, később eszek. A család előbb utóbb észre veszi ha duci az illető ha nem...
2016. nov. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 6. 01:54
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

1-es, szerinted az anorexiás brahiból lett az? 99% a környezeten - CSALÁD - múlik. Tudom, mert én is az ostoba irányításmániás mostohaanyám (meg apám leszarása) miatt lettem kajazavaros.

És akkor még sajnáljam őket ezek után? ŐK tettek tönkre kb. másfél év alatt, a legkevésbé sem érdekel, hogy mit élnek át - ők is nagy ívben letojnak.


Egyébként ettem, nem vagyok éhes, vagy megeszem és kihányom - ehhez nem kell wc-re menni, elég tíz perc egyedül.

2016. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló értem :/
2016. nov. 7. 22:58
 7/12 A kérdező kommentje:
Hogy érted,hogy elég 10 perc egyedül?
2016. nov. 7. 23:03
 8/12 anonim válasza:
A "már ettem" volt nálam a leghatásosabb és egy óriási műmosoly, meg néhány kaja kidobása míh nem figyeltek, így el is hitték, ha utána leellenőrizték. De amikor már kezdett komolyabbra fordulni a dolog, akkor en már csak akkor "ettem" mikor láttak. Vacsira közben pl egyfolytában beszéltem, dícsértem a kaját, össze-vissza turkáltam benne és senki nem vette észre, mert közben végig a szemükbe néztem és mikor épp bekaptam volna a falatot újra elkezdtem beszélni. De közben nem ettem semmit, utána pedig rögtön elmentem "aludni".
2016. nov. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem...és h pl nem engedik meg valakinek,hogy a szobájában egyen hanem családi ebéd van,akkor mit csináltok? :D
2016. nov. 13. 13:48
 10/12 anonim ***** válasza:
24%
Akkor iszonyatosan kicsaptam a hisztit. 16 éves létemre.
2016. nov. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!