Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megereszkedett bőr fogyókúra...

Megereszkedett bőr fogyókúra után, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 25 kilót fogytam fél év alatt, most 65 vagyok. Kalória számolgatós diéta volt, mérsékelt mozgás. A súlyommal, közérzetemmel elégedett vagyok, ezért a diétát befejezem, max. annyi, hogy ügyelek arra, hogy megtartsam az eredményt.

A felkaromon, hasamon és a fenekemen meglátszik a bőrömön, hogy sokat fogytam. Na nem olyan vészes, mint azokban az extrém videókban, ahol az illető fél méterre ki zudja húzni a hasa bőrét, de azért zavaró. Kérdésem, hogy mit lehet ellene tenni? Krémek, speciális étrend, mozgás (bár ez utóbbit nem tartom valószínüleg, mivel az ember nem a bőrét tornáztatja), esetleg masszázs vagy valami otthoni praktika?

Aki volt ilyen helyzetben, kérem írja meg, hogy mivel és mennyit javult a helyzet, mi várható.

Köszönöm szépen.



2016. nov. 13. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először is gratulálok,25 kg. az nem semmi! :) "Mérsékelt mozgás",ez volt a probléma.Nem akarlak bántani de ennél körültekintőbben kellett volna kivitelezned ezt a fogyás dolgot.Súlyzós edzéssel kelett volna kombinálnod a diétát.Nem sok izom maradhatott rajtad,ez a baj."A diétát befejezem,max.annyi,hogy ügyelek arra,hogy megtartsam az eredményt."Ha befejezed a diétát akkor vissza fogod hízni azt,amit most leadtál.A mondat 2.fele meg totál az ellenkezője az 1.nek.Ha továbbra is figyelsz az étkezésre akkor ugyanazt fogod csinálni mint eddig..Ami a legjobb lenne ,egyébként.A zárójeles rész meg no comment!Összefoglalva:folytasd,amit eddig csináltál DE eddzél is mellette!
2016. nov. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Azért a rendszeres olajos masszázs, fürdéskor luffaszivacsos átdörgölés és a szauna segíthet. De magától is össze fog húzódni a bőröd, ám ehhez idő kell. Nekem szülés után nagyon lógott a hasam (ez sokaknál így van), ez sokáig megmaradt, utána a szülés utáni súlyomból is fogytam még jócskán. 4 éves a kisebbik gyerekem, mostanra már feszes a bőröm a hasamon is. A táplálkozásodra pedig tényleg figyelj oda, állítsd be magadnak egy hosszabb távon tartható, egészséges súlyfenntartó étrendet, és tornázz. Bizony a mozgás is segít, az egész testre (így a bőrre is) hatással van, pl. javítja a vérkeringést, mindenhol.
2016. nov. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig a mozgas feszesiti a bort. A kijelentesed nagyfoku tudatlansagra utal. Nem ertem, emberek miert nincsenek tisztaban alapvetoen a sajat testuk mukodesevel.
2016. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!