Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 15 éves vagyok, és én naponta...

15 éves vagyok, és én naponta megiszom 2 liter kólát és ebből lehetne e valami probléma?

Figyelt kérdés

És 175 cm vagyok és olyan 40-45 kg körül

Vajon miért nem hizom?

Köszönöm a válaszokat


2008. okt. 6. 02:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem hízol, mert az a mocsok tönkre vágja az emésztőrendszeredet! Ha folytatod fiatalon lesz gyomorfekélyed.
2008. okt. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Igyál inkább sört, az csupa természetes anyagokból készül és sokkal finomabb is mint az a szar cukros barna lé :)
2008. okt. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Utólsó válaszólónak jár a pont:) LOL

Láttam discoveryn egy kísérletet, egy liter kóla két nap alatt lebontott egy nagy szelet húst, egy rozsdás szöghöz pedig két hét kellett neki, úgy emlékszem. Szóval igyad nyugodtan.

2008. okt. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A nagy mennyiségű kóla ivásnak főleg hosszútávú következményei vannak. De valószínű,hogy emiatt sem tudsz hízni. A kóla kivonja a fogaidból a kalciumot és ugyanezt csinálja a többi csontoddal is, ugyanis a benne lévő foszforsav oldja a kalciumot. Szóval hosszútávon fogszuvasodás, csontritkulás növekedési zavar. Szóval csak igyad nyugodtan.
2008. okt. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Életbevágóan sürgős lenne, hogy változtass a szokásodon! MOST. Nem vicc, hogy a kóla kioldja a kálciumot a csontjaidból, nagyon komoly problémáid lesznek ezzel! Ezen felül tönkrevágja az emésztőrendszered, elsavasít.

Ha fiú vagy, a kóla impotenciát is okozhat!


-zöldségekben, gyümölcsökben gazdag kiegyensúlyozott étrendre lenne szükséged, hogy a szervezeted regenerálja magát!

2008. okt. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Egyébként olyan 8-9 éves korom óta iszom

De a fogaim még épek és öhhmmm....azzal sincs probléma

Tudnátok ajánlani valamit? Szörpön és ásványvizen kivűl meg

rostos üditőitalon kivül! :)

Köszönöm!

2008. okt. 6. 20:39
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ö, víz :P

Ha olyan környéken élsz ahol iható minőségű a csapvíz akkor ajánlom szeretettel. A szénsavas dolgokat megint csak kerülhetnéd. Egy szénsavas ásványvíz nem vág annyira haza mint egy üveg kóla, de azért mégsem túl jó a hatása az egészségedre.

2008. okt. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szörpöt nem, de gyümölcslevet, ásványvizet, iható csapvizet ihatsz. Kóla pedig ha már nagyon hiányzik az íze 2dl. NEM TÖBB.

A hatásokat azért nem érzed mert ezek nem olyanok,hogy iszom mondjuk 3 éve és azonnal jelentkezik, ezek az életfolyamáén fognak problémát okozni. mondjuk úgy 20-30-40 évesen.

2008. okt. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Értem!Köszönöm szépen

Engem a gyomorfekély aggaszt eléggé

A legfőbb érv amiért abbahagyom

Igazábol a vizet nem nagyon szeretem...

Meg hát ezek a gyümölcslevek,van ez a édesitőszeres,cukros,12% narancs meg ilyesmi

Gondolom olyat ne igyak,hanem csak 100%os Rostos-at?!

2008. okt. 7. 15:47
 10/11 anonim válasza:
100%
A 12% -osak gagyik, ne azzal kezd megszeretni a gyümilevet. Nekem a kedvenceim a magasabb százalékos baracklevek. Mittomén 50%-os. Szinte rágni lehet nnnnnyammm! :)) De ha attól szomjas leszel, később ihatsz rá szénsavmentes ásványvizet, aminek nincs íze. Aminek van, azt én sem iszom szívesen. Hajrá:))
2008. okt. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!