Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék. Most 43kg...

Hízni szeretnék. Most 43kg vagyok és azt írja a Kalória bázis hogy ideális testsúly a magassághoz 53Kg. Tipp? F15

Figyelt kérdés

2016. nov. 29. 21:42
 1/8 A kérdező kommentje:

az baj ha ez: [link] :---->Kalória igény

a tevékenységek alapján:1681.16.

2016. nov. 29. 21:48
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy hogy ebből kb 7óra számítógéppel töltött idő,0óra szexuális élet.Suli+alvás+0.3 óra tanulás.
2016. nov. 29. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi a kérdésed?

Az tuti, hogy többet kell enned. Nem tudhatom a kalóriaigényedet, természetesen, ez kiszámolhatatlan, tapasztald ki, ha nem nő a tömeged, emelj a kalórián. Persze jó étrend mellett.

2016. nov. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hol tudtad beírni a testmagasságod?
2016. nov. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem a tevekenysegek alapjan 6000kcal kell de en elsportolo vagyok es amugysem pontos ez a szamolorendszer ami a honlapon mukodik. Nem kellene szamitogepezni csak 2 orat maximum mert erosen terheli az idegrendszert ami fogaszt. Tevenezes napi 3 ora olvasas pihenes alvas. Ezek kellenek es nagy mennyisegu szenhidrat de ne szokj hozza mert ha elerted a kivant sulyt nem kellene tobbet folszedni (csokolade es egyeb cukros etelek italok).
2016. dec. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Napi 3 orat a tevezesre ertettem. Nakozben aludni lehet de ejszaka 8-9 ora ajanlott. Olvasni amennyit kedved tartja. Tanulni is kellene 1 orat naponta. Gondolom 15 evesen suliba jarsz
2016. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segìtséget.Tudnátok mondani hìzlaló ételeket.Vagy a testömeg növelő porokat,egyáltalán az mibe segít?
2016. dec. 4. 21:58
 8/8 anonim ***** válasza:

A kalóriatöbblet hizlal. Lehet az bármi (csak persze pl. salátából nem tudsz annyit enni, a növényre gondoltam).

Vannak esélyesebbek, de emberfüggő, hogy pl. a zsíros ételektől inkább könnyen fogysz vagy hízol. Mivel azok általában jobban laktatnak és a zsírnak nincs inzulinválasza, hormonálisan sem támogatja a hízást (amit persze felülbírál az, hogy többletben eszel-e). A szénhidrát általában kevésbé laktat, de van, aki vígan fogy vele s a térfogat is segíthet a jóllakásban, márpedig egy szénhidrátos étel könnyen tud jóval térfogatosabb lenni (egységnyi kalóriához nagyobb térfogatú), mint egy töményen zsíros.

Én egy jó étrendből indulnék ki mindenképp.


Tömegnövelőt max. akkor keress, ha tényleg, igazán képtelen vagy rendesen enni. Az lenne a legjobb.

2016. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!