Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Életmódváltásnál ti kit...

Életmódváltásnál ti kit követtetek? (bővebben lent) (pl: Rubint Réka)

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 163 cm és 53 kiló. Heti három órát sportolok plusz ha van meccsem, az egy óra. A súlyommal nincs problémám, max 1 kilót szeretnék fogyni, de azt is csak lelkem nyugalmáért :D

Nincs rajtam látható felesleg, egyszóval ruhában sokan mondják rám, hogy vékony is vagyok főleg ahhoz képest, hogy leigazolt sportoló vagyok, és edzéseim 50%-a erőnléti edzés. Ruha nélkül viszont magamon látok itt-ott kevésbé feszes részeket, valószínűleg azért, mert hajlamos vagyok néha edzés előtt 2 tábla csokit letolni (nem rendszeresen, de volt már rá példa). Egy időben nagyon hízékony voltam, de amióta sportolok, szerencsére ezt megengedhettem magamnak, mert túl látható hátrányom nem származott belőle. Viszont a saját egészségem érdekében szeretnék tudatosabban táplálkozni, edzés mellé pedig itthon is tornázni, hogy jobb formába kerüljek "ruha nélkül" is.

Akik hasonlóelhatározásra jutottak, ők kit követtek figyelemmel? Tudtok nekem mondani olyan személyeket, akik ezzel kapcsolatban blogolnak, videóznak? Lehet blogokat, instagram fiókokat, facebook oldalakat is linkelni, ahol táplálkozással kapcsolatban keresgélhetek recepteket, és a legnagyobb szükségem pedig tornavideókra lenne. Ti kit követtek?

Shop.Buildert ismerem, és belőlük is elkezdek merítkezni, viszont személyesebb hangfekvésű oldalakat is várnék.

Nagyon szépen köszönöm:)



2016. dec. 3. 09:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire számít még sportnak az, hogy naponta 7-8 km-t sétálok, ami olyan 60-70 perc. Igaz, hogy nem egyszerre, hanem iskolába oda-vissza, de ahová tudok, gyalog megyek.
2016. dec. 3. 09:56
 2/2 anonim ***** válasza:
2016. dec. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!