Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen diétás ételeket egyek?

Milyen diétás ételeket egyek?

Figyelt kérdés

Mivel iskolába járok, ezért nincs időm minden reggel tojásrántották sütni. Boltban kapható kész ételekre van szükségem, mint például a Belvita Jóreggelt. Főként a reggelit nehéz megoldanom, az ebédet, uzsonnát, vacsorát már elrendeztem, de azt nem tudom hogy miket egyeket délelőtt, amik "diétás" kaják és nem hizlalnak. Olyan ételekre van szükségem, amik úgymond diétásak, de minden boltban kaphatóak és nem kell sütni, főzni stb. (pl. keksz félék)

Tudnátok ilyeneket mondani?



2016. dec. 4. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nincs időd minden reggel tojásrántottát készíteni? Az nem sok idő. Bár nem gond, el lehet készíteni este is, a párom ezt szokta (6-ra jár munkába).

Persze van más lehetőség. Én speciel olajos magvakat inkább ennék, mint kekszet (cukros, agyonfeldolgozott cucc, ha valamit, azt kerülném), de sokféle diéta, ízlés, testi működés van. Lehet enni zöldséget, gyümölcsöt, húsféléket és sok mást.


A kalóriatöbblet hizlal. Bármi hizlal, ha sokat eszel belőle és semmi sem, ha nem kerülsz többletbe.

2016. dec. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minden nap 3:30 kor kelek, hogy 4:30ra elkészüljek kényelmesen és elindulhassak fehérvárról Győrbe melózni... szóval ne sajnáltasd magad, hogy nincs időd reggel egy 5 perces rántottára...

Ha fogyni akarsz, ahhoz megfelelő étrend kell és nem kevés alázat...

2016. dec. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!