Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek nelyik gyümölcs?

Szerintetek nelyik gyümölcs?

Figyelt kérdés
a baratom sogornoje tegnap kapott valami fele gyumolcsot,amit en nem lattam azt mondja hogy kulsoleg olyan volt mint egy paradicsom beloleg sargas sotetebb es vilagos,az ize olyan volt mint a sargabarack es darga dinnye keverek,en eloszor azt hittem hogy mango amikor mondta milyen volt de az allitolag nem,tudnatok segiteni milyen gyumolcs v zoldseg lehetett?
2016. dec. 7. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez alapján a datolyaszilvára tippelek, bár az narancsszínű, nem piros, mint egy rendes paradicsom és belül sem sötét... Ízre is más nekem, de ez semmit nem jelent, olvastam én már furcsa dolgokat, hogy minek milyen az íze s szerintem kicsit sem olyan.
2016. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy belül ilyen citromsarga es narancsos volt a színe
2016. dec. 7. 18:30
 3/3 A kérdező kommentje:

1.

(Kérdező, barátja vagyok.) Szóval most én írok.


Köszönöm a választ, meg néztem képeken is! És igen az volt, az amit te írtál.:)

2016. dec. 7. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!