Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Genetika, szerencse, lehet...

Genetika, szerencse, lehet tenni valamit ezért? (Vékonyság)

Figyelt kérdés
Barátnőm kicsi korunk óta kifejezetten vékony, pedig legalább kétszer annyit eszik, mint én. Nekem mindig vissza kell fognom magam, így sem vagyok sovány, ő meg édességet, tésztákat, mindenféle számomra nagyon hizlaló ételeket fogyaszt, mégis ő a vékony. Így táplálkozik 25 éve.
2016. dec. 8. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:

37 éves koromig voltam mint deszka. férfi létemre 67 kilót nyomtam. Aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy mázsán fölül voltam. 40 évesen sikerült beszabályoznom alsó hasizommal a testsúlyomat 80-82 kilóra. Már 15 éve így élek.

Sajnos célzott tanácsot így ismeretlenül nem tudok adni.

Lehet a hölgy férges is, de az biztos, hogy nem tökéletes az emésztése.

2016. dec. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne vizsgálatra menni. Én pl. pajzsmirigy túlműködés miatt vagyok képtelen hízni, hiába eszek sokat. Lehet nála is ez van.
2016. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet, de engem főleg az érdekel, hogy én miért nem vagyok az :(
2016. dec. 9. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, neki sokkal többet kell költenie kajára, amiket sokkal rosszabbul hasznosít a szervezete, ráadásul a sok szénhidráttal, cukorral tönkrevágja a szervezetét. Biztos, hogy jobb neki? Lehet pl. gluténérzékeny is. Én nem cserélnék vele.
2016. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A férgeknek csak egy kis hányada a fertőző. Lehet neki olyan van ami nem jut át beléd.

Vagy, a Te immunrendszered még képes védekezni ellene.

Vagy, vagy, vagy ...

Mondom, ismeretlenűl nem lehet konkrét magyarázatot, sem tanácsot adni.

2016. dec. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem a férgességre gondoltam, hogy miért nem vagyok az - talán azt kihagynám. Bár a barátnőm sem valószínű, hogy 25 éve hordozó lenne (és még kiskoromban sem kaptam volna el tőle).
2016. dec. 12. 23:27
 7/7 anonim ***** válasza:

A férget sem lehet kizárni, még akkor sem, ha orvosilag nincs erre utaló jel.

Egyszer csak a szervezete legyőzi a férget, ami elpusztul, vagy kiesik, és azután neki áll hízni.

2016. dec. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!