Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek hogy visszaáljak...

Mit egyek hogy visszaáljak normális étrendre?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2napban beteg voltam, az első napon semmit sem ettem, két bögre tea és két pohár víz maradt lent, másnap ettem pár szem kekszet meg egy marék ropit de annyira eltelített ez is hogy fáj a hasam és a kaja gondolatától is rosszul vagyok. Miket ehetnék amik könnyebbek és nem csak búvárkodni járnának le? Inni már jobban iszom, ma lement másfél liter víz (átlagosan ennyit szoktam) és egy bögre tea de enni is kéne mert nagyon gyenge vagyok.
2016. dec. 14. 06:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Főtt krumpli , sós ropi , háztartási keksz, tea. Ma még ezt ,holnap már ehetsz normálisabban , de abból is csak keveset , hogy lassan állj vissza a normális étkezésre. Gondolom valami hányós vírus..akkor általában 2-3 napig kell diétázni. Gyógyulj :)!
2016. dec. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak búvárkodni járnak le akkor nem 2 napig voltál beteg, hanem még minidg az vagy. Maradj sok folyadéknál, meg a keksz/ropinál esetleg héjába főtt krumpli icipici sóval. Amikor jól lesz a gyomrod azt érezni fogod és kívánni fogod az ételt, addig nem tudsz sokmindent csinálni.
2016. dec. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindig a krumplit, rizst, ropit, kekszet javasolják, pedig sokkal jobb a főtt répa, a főtt alma, a húsleves leve, levesben főtt zöldségek. Ezekben nem csak kalória és szénhidrát van, hanem olyan tápanyagok is, amik segítik a gyógyulást. Probiotikumot is szedhetnél.
2016. dec. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!