Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális, hogy tök jól elvagyo...

Normális, hogy tök jól elvagyok kaja nélkül?

Figyelt kérdés

Tegnap kimaradt az evés. Vacsorázni nem szoktam, mert fogyózom. Reggelizni nem volt kedvem és valahogy ebédelni se. Mégis egész nap elvoltam, takarítottam stb. Nem kellett volna szédülnöm?

Ma reggel is jól voltam csak kicsit kába mint aki nem aludta ki magát (pedig sokat aludtam) és egészen délig nem volt semmi bajom.

Miért mondják akkor, hogy aki nem eszik az szédülni fog?

17/l



2016. dec. 21. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyél.

Aki nem eszik, meghal.

2016. dec. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok. Aki eszik, az is. Csak a kérdésre akartam választ...
2016. dec. 21. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vannak tartalékaid, és a fiatal korod miatt is jól tolerálod az éhezést. Azért a diétát ne így folytasd! Fehérjére, gyümölcsre, folyadékra szükséged van.
2016. dec. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Normális. Van, aki hamar megéhezik, de egy egészséges embernek pár nap koplalás meg se kottyan.

Egyszer kíváncsi voltam és 4,5 napig nem ettem. Nem történt semmi, a végén kicsit érdekes volt sétálni, rájöttem, hogy ez a legolcsóbb módja az enyhe tudatmódosításnak :D Kicsit olyan volt, mint egy enyhe részegség. Éhes nem voltam s más bajom sem volt.

Fiatalon amúgyis előfordult, hogy egy napig nem ettem semmit, mert nem kívántam. De mivel én általában túleszem magam s az a fajta vagyok, aki prímán elvan az előző nap bevitt energiából, nem csoda, hogy jól bírtam az egynapos böjtöt.


Ha nem eszel, igenis rosszul leszel, de nem feltétlenül egy nap után. S ez változó, adott embernél is. Eszik, aztán lehet, hogy 2, lehet, hogy 72 óra múlva éhezik meg...

Jól néznénk ki, ha 24 órán belül szédelegni kezdenénk mint faj :D

Sokan böjtölnek mondjuk 36 órát minden héten.

2016. dec. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül leszel rosszul, viszont a közérzeted romlani fog.

Van, hogy négy órakor elkezdek egy kicsit kedvtelen lenni, és akkor jövök rá, hogy még nem is ebédeltem. Ki tudnám húzni több nap koplalással, de igazából nincs kedvem. Lehet neked sem ártana, ha figyelnél az étkezésre.

2016. dec. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!