Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi van, ha valaki egyszerre...

Mi van, ha valaki egyszerre eszik meg 1000kalóriát (vagy többet) mindennap?

Figyelt kérdés
És egy nap csak egyszer eszik. Egyszerüen nem tudok egyszerre keveset enni. Nektek mekkora egy adag étel?

2016. dec. 26. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen magas vagy, hány éves, milyen nemű és jelenleg milyen súlyú... DE ez valami rohadt nagy ökörség. Kezdve ott, hogy a normál kalória beviteled, az adataidtól független, betippelném 1600-1800ra, nem sokban tévednék szerintem, és 1000 ennek közelébe sincs.

Szóval az van, hogy éhezteted a szervezeted. Illetőleg mivel egyszerre eszed meg ezt a mennyiséget, a nagy része fel sem szívódik. Szóval gratulálok, lesz kb napi 800 kalória beviteled, ami már anorexiás mérték...

Szép munka!

2016. dec. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kevés lesz. Ha túlságosan megvágod a kalóriát, attól belassul az anyagcseréd, amitől hajlamosabb leszel a hízásra és egyébként is egészségtelen. Az, hogy hányszor eszel egy nap, szinte mindegy, de a gyomrot meg lehet tölteni kevés kalóriával is (zöldségek, sovány húsok).

Én nem számolom a kaját, csak nagyjából, fejben. Elég jól ráérzek már, hogy sok vagy kevés, és a kaja minőségével szabályzom inkább a diétám.

2016. dec. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy sima ebéd is több.
2016. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

170/50/N

Akkor, ha egyszerre több ezer kalóriát eszik meg az ember,akkor hogyhogy nem szivódik fel mind? Ez azt jelenti,hogy így nem is hizlal annyira?

2016. dec. 26. 18:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen jutubos nagy zabálós piszkafák titka a nagyon gyors anyagcsere és a sport.
2016. dec. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De persze nem mindent eszek,csak ezeket szoktam(tej(0,1) naturjoghurt,cottage cheese, savanyuságok,kölesgolYó. Ezeken élek. Semmi liszt,cukor,stb
2016. dec. 26. 19:35
 7/10 anonim ***** válasza:
És hol a sovány hús/hal, tojás?
2016. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És hol a sok zöldség, esetleg némi gyümölcs? Rettenetesen egyoldalú, tápanyaghiányos étrend a tiéd, és még a kalória is túl kevés. Nem az egy evéssel van itt a baj.
2016. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De ezekből rengeteget eszem. Gyümölcsöt néha narancsot szoktam,friss zöldség meg télen elég drága,azt csak tavasszal.
2016. dec. 26. 20:08
 10/10 A kérdező kommentje:
Húst sem eszem
2016. dec. 26. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!