Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Már kb egy hete alig eszek. Egyáltalán nincs étvágyam, nem kívánom a kaját. Csak muszájból eszek, nehogy bajom legyen.

Fura, és nem lehetséges, tudom, de ha eszek, nem érzem, hogy tele vagyok, mintha nem lenne gyomrom. Pedig pl tegnap kb 7-8 palacsintát ettem meg, és semmit sem éreztem.. Pedig máskor 3-4 a max, mert onnantól nem bírom, tele vagyok.

Az első pár napban minimális kaja mennyiség után is hányingerem volt, mostmár nincs.

Hogy fogytam-e emiatt, nem tudtam még megnézni.

De eléggé unom már hogy kényszerből eszek.

Tapasztalat, tipp, tanács? Mitől lehet?

(Szilveszterkor sokat ittam, rosszul is voltam tőle rendesen és ez kb. utána való naptól tart, de nem hiszem hogy amiatt lenne, azért már illene jobban lennem.)


2017. jan. 8. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet az alkohol miatt, talán több kárt okozott az emésztésedben, mint gondolod. Lehet vitamin- és cinkhiányod, vagy kevés a gyomorsavad, felborult a bélflórád, vagy ki tudja.

az én javaslatom az, hogy minden nap igyál meg egy bögre gyömbérteát, és lefekvés előtt vegyél be probiotikumot. Ha ettől nem javul a helyzet, szedj valamilyen jófajta vitaminkészítményt (B-vitaminok és cink ajánlott, de legjobb lenne egy komplex készítmény).

És igyekezz egészségesen táplálkozni. Tudod, zöldségek, gyümölcsök, hús, máj, tojás, stb., nem csak péksütik kenyérrel és cukorral.

2017. jan. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!