Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek ha egyáltalán...

Mit tegyek ha egyáltalán nincs étvágyam és csak sorvadok el?

Figyelt kérdés

2017. jan. 21. 13:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
1sört bevágsz..és rákajálsz
2017. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
próbáltam de nem ment xd
2017. jan. 21. 14:01
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál még arra, hogy talán el kéne menni egy orvoshoz?
2017. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Étvágy nem szükséges az élethez, megfelelő étkezés igen. Egyél és kész.

Ha végképp nem megy, akkor tényleg orvos, mégis mi mást mondjunk?

Én magam enni szoktam. Étvágy és éhség nélkül is, megfelelően, mivel kell. Ahhoz nagyon betegnek kell lenni, hogy az ember képtelen legyen enni.

2017. jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Metionin ***** válasza:
Menj dokihoz. Lehet sima vitaminhiány de kevés gyomorsav is okozhatja. Lelkiekben rendben vagy? Nem ér túl sok stressz mostanában vagy nem borult fel a bioritmusod? Mozogsz eleget?
2017. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
elég stresszes vagyok csak gondoltam hátha valaki tud valami jót ajáblani esetleg aki hasonló problémákkal küzd
2017. jan. 21. 17:54
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszabb ideig keveset eszel naponta akkor bizonyos mértékig szűkül a gyomor, így eleve kevesebb ételt is fogsz kívánni. Ilyenkor le kell erőltetni pár falattal többet a kívánt mennyiségnél. Nem szabad egyszerre "visszatágítani", csak fokozatosan napról-napra. Jót tenne, ha az étkezéseid után mértékkel innál egy kis vörösbort is. Többek között étvégyfokozó hatása is van.
2017. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szedj B vitamin kiegészítőt és cinket, és egyél sok lágy tojást, tükörtojást. A tojássárgája a lényeg, nagyon sok fontos tápanyagot, vitamint tartalmaz.
2017. jan. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A B vitamin tényleg meghozza az étvágyat. Amúgy meg egyél olyan dolgokat ,amiket imádsz , hátha az könnyebben lemegy:)
2017. jan. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2017. jan. 22. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!