Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » én egy 13 éves lány vagyok és...

én egy 13 éves lány vagyok és 160 cm és 60kg tudtok adni légyszives néhány tippet a fogyáshoz? Depressziós voltam és ezért hiztam!

Figyelt kérdés
én egy 13 éves lány vagyok és 160 cm és 60kg tisztában vagyok azzal hogy ez sok de ennek meg van az oka is!!Miskolcon éltem egész életemben és nagyonsok barátom volt/van és őket tényleg annyira szerwttem mintha a tesóim lennének de utána amikor 6-dik évégén nyáron kitalálta apukám hogy ő pestre akar költözni na én nagyon nem akartam 1 hónapon keresztül sírtam hogy én nem akarom az osztályomat meg a barátaimat elhagyni meg még maga a gondolat is megrémisztett!!Na de utána mégiscsak elköltöztünk de pesten nekem valami borzasztó volt nem szerettem az osztálytársaimat és nem beszéltem szinte senkivel!!(Azt tudni kell rólam hogy ez az egész előtt egy életvidám mindenen nevető mosolygós mindenből hülyeséget csináló lány voltam!!)na és ezután olyan voltam mint aki depresszios 45kg ból felugrottam 60kg-ba mert a bánatomat a kajába folytottam úgymond!!Mostanában mindig feketét hordok és megváltozott a stílusom teljesen!!Nagy nehezen rávettem apukámat meg anyum hogy vissza költözzunk Miskolcraa!!holnap lessz ugymond az első napom a suliban ujra és nagyon várom már !!ès ezèrt kéne segítsèg a fogyásban!!

2017. jan. 22. 21:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy mielőtt elkezdtem hízni heti 5 tesi órám, 1 gyògytesi, 1 gyógyúszás és 2 edzésem volt még és pesten meg már csak 2 tesi!
2017. jan. 22. 21:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! En teljesen meg tudom erteni es aterezni az ilyen helyzeteket, mert nekem is elvaltak a szuleim es nalunk is voltak ilyen költözesi bonyodalmak is. (jelenleg anyummal elek kulföldön, de mas felallas is volt mar)

Amit ajanlani tudok neked, hogy keress valakit, akinek beszelhetsz a problemaidrol, hogy mik bantanak, stb. Ez lehet egy jo baratnö, vagy a legjobb egy jo pszichologus. A lenyeg, hogy megertsen. Es nem, egyaltalan NEM CIKI pszichologussal beszelgetni, keresd meg akar az iskolapszichologust. Talalj valami elfoglaltsagot magadnak, amit szivesen csinalsz, eletereli a figyelmed a problemakrol es az allando kajalasrol, pl. sportolj valamit. De inkabb elsökörben a pszichologust ajanlom, hogy nehogy koplalni kezdj vagy anorexias legyel, mint en! Barmikor irhatsz nekem ,szivesen valaszolok neked ;)

2017. jan. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mozgásba fojtsd (pontos j-vel) a bánatod, ne kajába. Valamint kevesebb állati zsírt és cukrot egyél, helyette több zöldséget, gyümölcsöt!
2017. jan. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!