Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem hízok?

Miért nem hízok?

Figyelt kérdés
189cm/69kg vagyok, 3hónapot edzettem itthon (69kg voltam akkor is), de pár hónapja már járok kondizni is viszont nem venném észre, hogy izomra híznék bármit is. Csirkét,húst,tojást,gyümölcsöt,zöldséget eszek egy ideje már nagyban, csokit meg ilyen hasonló édességeket messziről kerülöm mégis bordáim lehet mondani kilátszanak is kicsit zavaró. Megoldás?

2017. jan. 28. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Magas vagy , így az izmaid amiket edzeni akarsz is hosszúak, ezért nehezebb látványos megoldást elérni, több idő kell hozzá, de jó úton vagy:))
2017. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legvalószínűbb az, hogy keveset eszel. Emeld a kalóriát.
2017. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak igaza van. Addig kell enned, amíg már nem esik jól. Amúgy meg ki kéne mérned a kajákat és kcal-t számolni, hogy tisztában légy a feh. ch és zsír arányokkal. Ezáltal tudni fogod, hogy mikor jön javarészt izom, vagy zsír.
2017. jan. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyél 2-3 óránként
2017. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!