Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Teljesen tanácstalan vagyok,...

Teljesen tanácstalan vagyok, hogy mi lehet velem? Gluténérzékenység?

Figyelt kérdés

Vasárnap (01.29.) óta nem volt rendes székletem. Nem volt valami lájtos az ebéd aznap, körömpörkölt friss fehér kenyérrel, vacsorára sajtos-baconos csirke burgonyapürével. Azóta teljesen felborult az életem, mert a héten még nem sikerült egészségeset vécéznem. A mai napon csak zöldséget és gyümölcsöt ettem, sőt a hét minden napján próbálkoztam ezt betartani. Amikor ma jöttem haza délután ettem egy péksüteményt és mire hazaértem éreztem, hogy görcsöl a hasam és futnom kell a wc-re. Szerintetek ez jele lehet a gluténérzékenységnek? Sajnos nem nagyon értek ehhez, mert az én köreimben szerencsére senkinek nincsenek ilyen érzékenységei.


Hozzá kell tennem, hogy a jövőhéten lesz 2 vizsgám, nagyon izgulok miatta.

Fogamzásgátlót is szedek már egy jó ideje, de úgy gondolom, hogy mivel most a héten jelentkezett ez a gond csak nem amiatt van.


Válaszaitokat előre is köszönöm!


20/L


2017. febr. 2. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A Te köreidben...meg ez az írásmód. Jesszusom,
2017. febr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én érzékeny vagyok a gluténra. Igen, lehet a jele. A legegyszerűbb, ha pár hétig (minimum 3 hétig) nem eszel glutén tartalmú kajákat és figyeled, hogy jobban érzed-e magadat. 3 (de inkább 4) hét múlva eszel valami glutén tartalmú ételt és figyeled, hogy van-e valami változás.
2017. febr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm, kipróbálom.
2017. febr. 2. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!