Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Dietetikát megéri úgy tanulni,...

Dietetikát megéri úgy tanulni, ha ledoktorálok belőle?

Figyelt kérdés

2017. febr. 10. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg, kik sikeresek a szakmában. Norbi, lifetilt stb. Nem érteni kell azételekhez, hanem meg kel tanulnod, hogyan alázhatod meg a legjobban a túlsúlyos embereket, és nyert ügyed van. Utána bődületes marhaságokat is beszélhetsz.
2017. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném a nyomdokait követni, és megalázni sem szeretnék embereket. kutatni szeretnék e tudományban, és táplálkozási betegségben szenvedőket gyógyítani, életminőségükön javítani és azt a tudást adni, amit fősulin megtanítanak. :)
2017. febr. 10. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Elég gyerekesnek tűnik a kérdés feltevése. Egyáltalán jársz iskolába?:
2017. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy azt a tudást kéne továbbadnod, amit tanítanak. Nagyon bonyolult és ellentmondásos terület a táplálkozástudomány. Én kutató orvos lennék szívesen a témában, mert szerintem a kutatások jelentős része hibás, vagy hazug. Máskülönben hogy lehetne, hogy a legtöbb dologról bebizonyították, hogy egészséges, mások pedig azt, hogy kifejezetten káros? (Koleszterin, telített vs. telítetlen zsírok, stb.) Sajnos már késő átképezni magam, így magamon kísérletezek, hogy mi az, ami nekem beválik.
2017. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!