Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen orvost keressek? Nem...

Milyen orvost keressek? Nem tudok hizni.20F többi lent

Figyelt kérdés

Mostanaban kezdett el nagyon zavarni a dolog. Világ életemben vékony voltam amire mindenki azt mondja hogy törődjek bele, családi vonás. De en természetesen nem tudok beletörődni. Hiába járok pl edzeni, max szálkásítani tudok, hizni nem. Múltkor csinaltattam vérképet ahol minden érték megfelelő volt, amit az asszisztens annyival nyugtatott hogy "a legtöbb nő irigyelné magát emiatt". Valahol azt olvastam, pajzsmirigy probléma. Az biztos hogy baromi gyors az anyagcserém, jovo héten szerintem el megyek endokrinológiára maganrendelésre. Valaki vélemény?


Nem test képzavarom van ahogy az ma lenni szokott az embereknek. 183cm 58kg. [Es ezen a Bioteches protein shake sem segít amit edzés mellé ittam]. Szóval lassan az őrületbe jutok ettől és közelít a nyár addigra fel akartam szedni 5-8 kilót.


2017. febr. 11. 03:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyél vitamint, nyomelemeket (tablettákat) és egyél mellé, amennyit bírsz. Ha 3 hónap alatt nem érsz el eredményt, akkor keress egy edzőt, aki majd megtanít a testtömegnövelésre. - [Es ezen a Bioteches protein shake sem segít amit edzés mellé ittam]. - Valószínűleg kevés az infód.
2017. febr. 11. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Enni, enni, enni. A gyors anyagcsere mellett sokat kell zabálni. Ha nem bírsz belapátolni fél kg gabonát, akkor ott van pl. a banán, amit nagyon könnyen megemésztesz, és egész kalóriadús. Vagy ott a mogyoró, ami magas zsírtartalma miatt nagyon kalóriadús. A gyors anyagcsere amúgy jó dolog, az ilyen emberek általában egészségesebbek.
2017. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!