Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valakinek van olyan étrendje...

Valakinek van olyan étrendje amivel valóban sikerült fogyni?

Figyelt kérdés
175 cm vagyok és 65 kg a kenyeret elhagytam de hiaba nem bírok fogyni :/ valaki tudna valami étrendet mondani ami neki bevált? Koszi :)

2017. febr. 12. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen méretek mellett nem kell fogynod.
2017. febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nos, nem akarok képet rakni, de sajnos meg vagyok hizva. Es nem csak en latom igy...
2017. febr. 12. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor is itt valami baj van, ez az egészséges súly pontos közepe a magasságodhoz..
2017. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sok felesleg nem lehet rajtad, ilyenkor sokaknak már nehéz...

De csak mert a kenyeret elhagyja az ember, miért fogyna automatikusan, akár nagy feleslegnél is? Kalóriadeficit kell. Csak mert elhagyod a kenyeret (vagy akár minden keményítődús ételt), a cukrot (a gyümölcsökkel együtt), paleózol, leviszed a szénhidrátbevitelt 20 grammra s egyszer eszel naponta, szerinted fogynod kell? :D Csak ha elég keveset eszel, akkor. Bár a fentiekből néhány sokaknak ezt okozza, de nem mindenkinek, akkor sem, ha igazán igyekszik emelett keveset enni.

Van, akinek nehezebben megy a fogyás s ahogy írtam, neked olyan sok fogynivalód nincs. Egy pici elképzelhető, hogyne.

2017. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fogod a 3 makro tápanyagot, szénhidrát, fehérje zsír...

A zsírt szépen minimalizálod, étkezésenként kell 3gramm, hogy a zsírban oldódó vitaminok fel tudjanak szívódni, minden más zsír felesleges, ammennyiben nem arra alapozod az energia bevitelt...

Fehérjéből egy átlag embernek 0.8gramm kell testtömeg kg-onként, egy sportolónak legjobb fehérjeszintézis esetén pedig maximun 2gramm*testtömeg kg...

Általában 1-1.4gramm*testtömeg kg-nak elégnek kell lennie.

Szénhidrátból pedig startolsz 3gramm*testtömeg kg-al, aztán annak függvényében, hogy fogysz e vagy hízol, csökkented vagy növeled a szénhidrátot...

Sportolni kell mellette mindig...

Zsírhoz visszatérve pedig omega 3 omega 6 1:4 arányra meg kell tanulni odafigyelni.

2017. febr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pár centivel magasabb vagyok, 63 kiló, nemrég kezdtem el én is a "fogyást" tudom, hogy adatok alapján nem kéne, de a tükör mást mutat. Én a kalóriabázist használom, nagyon bevált. 1600 kalóriát eszek egy nap, nem éhezem, viszont előtte érezhetően többet ettem. Az nem menne nekem, hogy valamit elhagyjak, szerintem butaság is.
2018. márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!