Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » étrendváltozást kezdtem el kb...

Cameroon kérdése:

étrendváltozást kezdtem el kb 2 hete. Inni mit javasoltok? Amiben édesítőszer van az nem cukros azt gondolom lehet. Mert nem vizet akarok egész nap inni.

Figyelt kérdés
2017. febr. 14. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Az édesítőszer sem feltétlenül egészséges.

Gyümölcslé? Persze van benne gyümölcscukor,de azon kívül egészséges.

Citromos vizet próbáltad már? CUkor nélkül. Facsarni kell ízlés szerint citromot másfél-két liter (ásvány)vízbe és úgy inni. A citromlé beindítja a zsírégetést. Nem a legfinomabb, de meg lehet inni.

2017. febr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is a citromra gondoltam, vagy gyömberre.

de lehet együtt a kettőt is keverni.

2017. febr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sör...
2017. febr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igyál gyógyteákat (borsmenta, citromfű stb.), natúr zöldségleveket. Egy kis gyümölcsturmix is beleférhet, vagy házi készítésű limonádé (nyilván nem cukorral).

Az édesítőszerek között vannak nagyon károsak is, olvass utána, és használd azt, amit biztonságosnak gondolsz, de abból is csak mértékkel.

2017. febr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igyál smoothiet. Én tegnap ittam almás banánosat, egy kis vizet tettem a turmixbs, nagyon laktató volt és finom.
2017. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!