Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kellene-e fogynom ill, ha...

Kellene-e fogynom ill, ha egészségesen szeretnénk táplálkozni, milyen receptetek van?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok, 156 cm vagyok, 59 kg, 28 hetes. Próbálok egészségesen főzni, de nem mindig megy, mert sokszor megkívánok ezt azt, szénsavas dolgokat is szeretm, pl ásványvíz, kóla. Védőnő azt mondta, még plusz 6 kg az ideális. 49 kg voltam terhességem előtt, párom azt mondja, most jobban nézek ki, de nem tetszem magamnak. Tudnátok javasolni elöször két napra (kétnaponta vásárolunk) reggeli/ebéd/vacsora javaslatokat mondani és tippeket, milyen tornagyakorlatokat csinálhatnék?

Köszi


2017. febr. 14. 15:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyrészt magam miatt is akarok egy picit egészségesen táplálkozni ill szopi alatt se lesz mindegy, mit eszem, addigra jó lenne belejönni.
2017. febr. 14. 15:51
 2/3 anonim ***** válasza:
NEM az az egészséges, amit annak hirdetnek! A legtöbbje csak reklám! Egyél mindent rendesen, de mértékkel, AÍ szénsavas italokat viszont kerüld.
2017. febr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Várandósság alatt magasabb a fehérje- és vitaminszükséglet. Egyél húst, tojást, hetente 1-2x májat, halat, minél több zöldséget, gyümölcsöt. Ez most nem az az idő, amikor karcsúnak kell lenni, és tetszeni magadnak meg mindenkinek, legfontosabb az egészség, a jó közérzet, és hogy eleget egyél. A súlygyarapodásod szerintem megfelelő, emiatt nem kell aggódnod. Terhestornát és sétát javaslok, ha mozogni szeretnél. A szénsavas vackokat inkább felejtsd el, főleg a kólát, nem tesz jót se neked, se a babának, árt a csontoknak, a fogaknak, puffaszt.

A Gyermekvállalás/Terhesség kategóriában sok kismama van, kérdezhetsz tőlük is, ők miket esznek.

2017. febr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!