Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék de hogy?

Hízni szeretnék de hogy?

Figyelt kérdés
Nagyon vekony vagyok de en hizni szeretnek ugy 3kg ot es ugy mar nem ereznem magam soványnak de hogyan ???

2017. febr. 19. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyél sok csokit,túró rudit,kenyeret,tésztát. Szóval mindent amit a dagadtak zabálnak.
2017. febr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én viszonylag sok csokit,túrórudit,kenyeret és tésztát eszem(zabálni nem szoktam),de nem vagyok dagadt.Akkor híztam mikor sok gyümölcsöt ettem.Amúgy hány kg és cm vagy?
2017. febr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én akkor hízom, ha sok kalóriát eszem, teljesen mindegy, miből. Ezzel az emberek általában így vannak.

Ugyanolyan étrenddel szálkásítok, mint amivel tömegelni fogok, csak a kalóriamennyiség változik. Egyáltalán nem kell édességeket vagy sok szénhidrátot enni, bár egyeseknek sokat segíthet.


Egyél többet, abból, amiből tudsz többet enni, de azért lehetőleg egészségesen. Nem tudom, mit szeretsz s mit bírsz. Több zsír, több gabona, több akármi... A fehérjeigényed ugye nem nő, azzal sokat nem tudsz játszani, ha eddig is eleget ettél.

2017. febr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm különben 156cm és 32kg vagyok
2017. febr. 19. 11:58
 5/7 anonim válasza:
egyél 2-3 óránként!
2017. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

És lany vagy vagy fiu?

Ez is szamit!

2017. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lány
2017. márc. 11. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!